Добре дошли в новия сайт на Младежки дом - Търговище

Наградиха най-добрите творби от "СЛОВО И БАГРА"

ХІV Общински конкурс за творчество „Слово и Багра” на тема: „Моето европейско бъдеще”

 

ГАЛЕРИЯ

 

ПРОТОКОЛИ:

 

Раздел   "Литературно творчество":

Възрастова група 5 и 6 клас

жанр: Есе

първо и второ място не се присъжда

ІІІ място Десислава Борисова Георгиева VІ б, ІІ СОУ ”Проф.Н.Маринов”, Литературен клуб ”Добротворчество”

Възрастова група 7-8 клас

І място Атина Боян Филева   VІІ г клас, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

ІІ място Весела Николаева Недялкова  VІІ г клас, ІІ СОУ”Проф.Н.Маринов”

ІІІ място Жанет Спасова Петрова  VІІ г, ІІ СОУ

ІІІ място Бирсен Бейтиева Алиева    VІІІ а, ІІІ ОУ „П.Р.Славейков”

Поощрение Гьонюл Елшанова Саидова VІІІ а, ІІІ ОУ „П.Р.Славейков”

 

Възрастова група 9 и 10 клас

І място Дилян Димитров Димитров  Х б клас, І СОУ „Св.Седмочисленици”

І място Марина Пламенова Георгиева Х б,  І СОУ „Св Седмочисленици”

ІІ място Пламена  Пламенова Маринова ІХ кл. ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

ІІ място Марио Юлиянов Кирилов   ІХ а, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

ІІІ място Йоанна Красимирова Андонова Х б, І СОУ „Св.Седмочисленици”

 

Възрастова група 11 - 12 клас

І място  Лидия Красимирова Йорданова  ХІ б, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

І място  Стоян Емилов Спасов   ХІ а, Спортно училище „Н.Симов”

ІІ място Владимир Георгиев Владимиров -  ХІ б, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

ІІ място Мустафа Бехчетов Мустафов    ХІ б, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

ІІІ място Петя Тихомирова Петрова   ХІ б, ПГИЧЕ „Митрополит Андрей”

ІІІ място Симона Недкова Иванова   ХІІ а, І СОУ „Св.Седмочисленици”

Поощрение  Христо Руменов Рангелов   ХІ б, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

Жури:

Петър Асенов  - преподавател по БЕЛ

Радослав Черкезов - журналист

Янета Димитрова   - журналист

 

 

Раздел   "Изобразително изкуство"

възрастова група 5 и 6 клас - категория   "Рисунка"

І място  Мариел Георги Тонкова         5 д,  І ОУ „Хр.Ботев”

І място Виолина Стойчева Илиева      5 б, ІІІ ОУ „П.Р.Славейков”

ІІ място Метин Гюнай Мустафа          5 а, ІV ОУ „Ив.Вазов”

ІІІ място Марая Емилова Михайлова  6 в, І ОУ ” Хр.Ботев”

Поощрение Клио Хари Глеридис         6 б,  І ОУ  „Хр.Ботев”

Поощрение  Зюлбие Билгинова Мустафова V а, І ОУ” Хр.Ботев”

Категория  "Плакат"

Възрастова група 5-6 клас

І място Мирослав Мариянов Тодоров V г, І ОУ „Хр.Ботев”

ІІ място  Ебру Хюсеинова Хакиева      ІV ОУ „Ив.Вазов”

ІІІ място Нурай Хасанова                     VІ а, ІV ОУ „Ив.Вазов”

ІІІ място Мехмед Алиев Исмаилов            ІІІ ОУ „П.Р.Славейков”

 

Възрастова група 7-8 клас -  категория  "Рисунка"

І място Гергана Д имитрова Генчева      VІІІ б, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

І място Миглена Мирославова Божидарова  VІІ д, І ОУ „Хр.Ботев”

ІІ място Светлана Калинова Илчева    VІІІ в, І СОУ „Св.Седмочисленици”

ІІІ място Елена Руменова Богданова   VІІІ б, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

ІІІ място София Николаева Тинева     VІІІ а, І СОУ „Св.Седмочисленици”

Поощрение  Михаела Сярова              VІІ б, І ОУ „Хр.Ботев”

Поощрение   Берна Бейджанова Шабанова   VІІ в, І ОУ „Хр.Ботев”

 

Категория "Плакат" за възр. група 7-8 клас

І място Александър Ил.Александров   VІІ а , ІV ОУ „Ив.Вазов”

Възрастова група 9-10 клас

І място Владимир Радев  ІХ в, ІІ СОУ „Проф.Н.маринов”

Възрастова група 11-12 клас

І място Габриела Кънева   ХІ в, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

ІІ място Ивана Ярославова  ХІ в, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

ІІІ място Станислава Емилова Стоянова  ХІ в, ІІ СОУ „Проф.Н.Маринов”

ЖУРИ:

Силвия Малинова - художник, педагог, психолог

Нели Димитрова –художник, р-л Школа по из.изкуство „Артея”

Димитър Костадинов – художник  в ХГ „Проф.Н.Маринов”

 

 

 

 

 

назад

Copyright © www.cmditg.com 2018

design compaskom©.